Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, SÜRAT Kargo firması tarafından adresinize 75TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ücretsiz olarak teslim edilecektir. 50TL den az tutan alışverişlerinizde ise 7TL Kargo ücreti tahsis edilecektir.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Belirteceğiniz adrese güvenli ve taşıma garantili olarak teslim edilir. Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Osmanlı Likit güvencesi altındadır.


Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri dışında aynı gün teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmamaktadır. 

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Osmanlı Likit 'e geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Osmanlı Likit sipariş yetkilisine iletişim formunu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.